V Hračkovně můžete využít odloženou platbu PlatímPak

Každý má jiné finanční možnosti, ale to nic nemění na tom, že si občas chce ( nebo potřebuje ) pořídit něco, na co nemá dostatek finančních prostředků. I pro tyto potřeby je ideálním řešením služba PlatímPak, která vám umožní si koupit své zboží hned a platit můžete klidně až za 30 dní.

Co je služba PlatímPak

PlatímPak je služba, která vám jednoduše umožňuje odložit platbu v e-shopu až o 30 dnů. Částku za vás uhradí banka a vy ji následně do 30 dnů splatíte. Velkou výhodou je, že vše je bez jakýchkoliv poplatků a navýšení. Služba vám tak usnadní nakupování a umožní koupit si vše, co potřebujete. Je jedno, jestli zrovna nemáte dost prostředků, nebo se vám prostě jen nechce platit teď hned.

Jak to celé probíhá? 

Postup je zcela jednoduchý - v našem e-shopu si vyberete co se vám líbí a v nákupním košíku zvolíte službu PlatímPak pro platbu nákupu a to až do částky 25 000 Kč, přičemž minimální částka není stanovena. Banka vše rychle vyhodnotí, zpravidla během několika desítek vteřin, a vy k tomu ani nepotřebujete žádné doklady. Pokud je vše v pořádku, je za vás nákup uhrazen, vy obdržíte zboží a následně máte 30 dní na splacení. Do 30 dnů bance uhradíte platbu za zboží a vše je samozřejmě úplně zdarma.

Udělejte u nás dětem radost nejen k blížícím se Vánocům 

V našem e-shopu vám nabízíme hračky pro malé i velké. Pro větší přehlednost jsme je pro vás navíc rozdělili do kategorií, takže nemusíte ztrácet čas dlouhým hledáním. Nabízíme nejen hračky pro úplně nejmenší děti, pro holčičky, pro kluky, mnoho druhů stavebnic, puzzle, interaktivní hračky a mnoho dalšího. Určitě vás potěší, že čím vyšší je hodnota objednávky, tím je nižší cena dopravy a k tomu nabízíme slevu 5% pro registrované zákazníky již od třetí objednávky.

Těšíme se na vaši návštěvu!

Vaše Hračkovna. 

/* /*