Stavebnice PONY

je kvalitní česká dřevěná stavebnice pro kluky i pro holky, malé i velké. Jednoduchým spojováním dřevěných dílů lze stavět nejen podle návodu, ale i dle vlastní fantazie.

GIF-letadlo-04

 

PONY hravou formou u dítěte rozvíjí:

- Zručnost (jemnou a hrubou motoriku)
- představivost
- rozvoj logického myšlení
- fantazii
- soustředění
- samostatnost
- vytrvalost
- kolektivnost (děti často tvoří své výtvory ve skupinkách).

 

Stavebnice PONY je vyrobena z vysoce kvalitního přírodního bukového materiálu. Dřevěný materiál používaný k výrobě je dokonale vysušený a tím je i po letech dřevěná stavebnice tvarově stálá. Při výrobě je kladen důraz na vysokou kvalitu vybraného materiálu, a tudíž můžeme s nadsázkou říci, že stavebnice PONY je „nezničitelná“. Precizní a přesné zpracování jednotlivých dílů je velmi důležité pro bezchybnou funkci stavebnice. Části stavebnice PONY jsou povrchově upraveny lakem, který je přímo určený pro použití u hraček, a tudíž je zdravotně nezávadný.

 

Kufr plný hraček

Každá ze stavebnic PONY obsahuje sadu jednoduchých konstrukčních prvků - trámec, kolečko, spojovací tyčka, kolíčky, provázek, letecká guma. Záleží jen na Vás, jak velkou stavebnici si vyberete. Z dřevěné stavebnice PONY 01 postavíte minimálně 7 různých funkčních hraček, ze stavebnice PONY 02 už můžete postavit minimálně 16 různých hraček. Tím to ale nekončí. Díly ze všech stavebnic PONY lze samozřejmě navzájem kombinovat.  Důmyslným spojováním jednotlivých dílů vytváříme různé tvary a podoby hraček dle návodu v katalogu nebo dle vlastní fantazie. Dřevěné kolíčky pro spojování jednotlivých částí stavebnice zatlačujeme jednoduše rukou nebo zábavnější formou pro děti, dřevěným kladívkem. Největší odměnou pro stavitele je možnost si hračku vyzkoušet. Jednotlivé sestavy jsou svými vlastnostmi přizpůsobeny k tomu, aby na ně dítě nasedlo a jelo. Postavíte například auto, koloběžku, kočárek, koníka, tříkolku, vozík a další dopravní prostředky, na kterých potom děti můžou řádit. Pokud už je nebaví třeba auto, tak si postaví jeřáb v několika možných variantách nebo mašinku, mlýn, prostě cokoli je napadne.

 

 

 

Nejprodávanější

Dřevěná stavebnice PONY 01
Dřevěná stavebnice PONY 01
Skladem (2 ks)
Kód: PN01
 
3 285 Kč
1 položek celkem
Dřevěná stavebnice PONY 01
3 285 Kč

Střední balení české dřevěné stavebnice PONY 01 obsahuje 120 dílú, ze kteých si můžete sestavit spoustu pěkných hraček. Na sestavených modelech se děti mohou i svézt. Stavebnici...

Kód: PN01
/* /*