Barbie Sportovkyně - tenistka

Kód: BB-HKT73
488 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
22.4.2024
Možnosti doručení

Panenka Barbie® Sportovkyně - tenistka

Detailní informace

Detailní popis produktu

Panenka Barbie Sportovkyně - tenistka je vybavena veškerým potřebným vybavením pro tenisový zápas. Má na sobě modrou tenisovou sukni s bílými proužky a bílý top s výstřihem do V. Rovněž má dlouhé bílé tenisové ponožky a bílé tenisové boty. Panenka drží v ruce tenisovou raketu, která vypadá jako opravdová. Součástí balení je i žlutý tenisový míček, který je připraven na vhazování.
Panenka Barbie je vyrobena s 22 klouby ve svém těle, což jí dává neuvěřitelný rozsah pohybu. Díky této pružnosti může panenka přijímat různé tenisové pózy a pohyby, což přináší dětem skutečně realistickou hru. Tato panenka je určena pro děti ve věku od 3 let. Je perfektním zpestřením her pro malé tenisové fanoušky a zároveň rozvíjí jejich jemnou motoriku a představivost.

Je důležité zmínit, že panenka Barbie Sportovkyně - tenistka neumí samostatně stát. Je třeba ji držet nebo jí dát podporu, aby zůstala ve vzpřímené poloze.

Zakupte si tuto panenku a dovolte vašim dětem vyjádřit svou lásku k tenisu a rozvinout své sportovní dovednosti s panenkou Barbie Sportovkyně - tenistka!

Rozměry balení: 32,5 x 14,5 x 6 cm

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Barbie
? Doporučený věk: 3+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
/* /*