O nás

Hračkovna O nás začátky

Příběh Hračkovny aneb něco málo o nás

Hračkovna byla založena v roce 2013 skupinkou nadšených rodičů, kteří se rozhodli vytvořit online obchod s nabídkou širokého výběru kvalitních hraček a her pro děti. Zpočátku to byl malinký eshop s omezeným sortimentem, provozovaný ze skladu doma. Postupem času se ale zákaznický zájem zvýšil, a potřebovali jsme více místa pro skladování a přípravu objednávek. Proto jsme se rozhodli pronajmout větší skladový prostor, který nám umožnil efektivnější organizaci skladování a rychlejší přípravu objednávek. Díky většímu skladu jsme také mohli rozšířit sortiment hraček a přidat do nabídky další zajímavé produkty.
V roce 2020 jsme se rozhodli ještě více zrychlit proces doručování a usnadnit odbavení objednávek našim zákazníkům. Proto jsme začali spolupracovat s fulfillmentovým skladem v Praze Satalicích s pobočkou v Jeseníku, kde najdete i výdejní místo pro osobní odběry. Tento sklad nám poskytuje služby skladování, balení a dopravy objednávek. Pro zákazníky to znamená nejen větší výběr dopravců, ale i to, že jejich zásilka je připravena a odeslána mnohem rychleji. Průběžně jsou informováni o stavu své objednávky prostřednictvím emailových upozornění. Díky této spolupráci jsme se také mohli zaměřit na rozšiřování sortimentu hraček. Průběžně přidáváme nové produkty pro děti různého věku a zájmů. Naše nabídka zahrnuje hračky pro nejmenší děti, stavebnice, hry a hlavolamy pro školáky, stolní hry pro celou rodinu, venkovní hračky a mnohé další.

sklad


V Hračkovně si zakládáme na kvalitě našich produktů. Nabízíme hračky od renomovaných značek, které se vyznačují vysokou kvalitou materiálů a bezpečností pro děti. Věříme, že hračky mají velký vliv na vývoj dětí a chceme jim nabídnout ty nejlepší možnosti pro jejich zábavu a rozvoj.
Snažíme se také být blízko našim zákazníkům. Neustále zdokonalujeme prodejní stránky, abychom nabídli přehledný a uživatelsky přívětivý eshop, kde si mohou zákazníci snadno vybrat požadovanou hračku. K dispozici je také náš zákaznický servis, který je připraven zodpovědět veškeré dotazy a pomoci s výběrem nejvhodnějšího produktu.

Díky našemu dlouholetému působení na trhu a spokojeným zákazníkům se Hračkovna stala velmi oblíbeným místem pro nákup hraček a her pro děti. Snažíme se stále rozvíjet a přicházet s novými a zajímavými produkty, které budou dětem přinášet radost, zábavu i poučení.

 

Potřebujete s čímkoli poradit? Neváhejte nás kontaktovat, ať už telefonicky na čísle 608 169 373 nebo emailem na adrese info@hrackovna.cz.

Sledovat nás můžete také na sociálních sítích  FB ikona   a   IG ikona    

/* /*