Česko hrou

Kód: KLMB01
949 Kč
Objednáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Didaktická hra Česko hrou

Detailní informace

Detailní popis produktu

Česko hrou

Bavila vás na škole vlastivěda? Že ne? Tak my vám zaručujeme, že s vědomostní hrou ČESKO HROU vás bavit bude. A nejen vás, ale také vaše děti. Při hře společně strávíte krásné chvíle, a navíc procestujete celou Českou republiku, všechny kraje, 108 českých měst, a to ani nebudete muset odejít z obývacího pokoje.

Hra, která vás naučí zajímavosti o ČR

Při hře si hráči spojí mapu ČR a česká města s něčím, co je pro tato města typické. Nejde pouze o otázky a odpovědi, ale cílem je hlavně hledání a objevování informací o českých městech při aktivní práci s mapou. 

Na začátku hry si hráč vylosuje 4 města, do kterých se musí dostat. Ale není to tak jednoduché, protože město musí nejprve najít na mapě. Následně k němu musí vybrat nejlepší cestu a poté k městu dostane kartičku s obrázkem, který napoví, co je pro toto město typické. Od protihráče dostane otázku, týkající se tohoto města nebo jeho okolí. Ale nemusíte se bát, jelikož většinu odpovědí lze odvodit z mapy, logickou úvahou nebo vlastní pozorností. 

Hráč si může vylosovat města a hledat je na herní desce a nebo i trénovat slepou mapu, která je na druhé straně hrací desky.

Ve Zlíně se např. dozvíte něco ze života Tomáše Bati, v Přerově se na chvíli ocitnete v pravěku Eduarda Štorcha, v Mariánských lázních si na kolonádě poslechnete Zpívající fontánu, v Žatci navštívíte Chmelařské muzeum...

Česká republika je krásná a nepoznat ji více, by byl za nás hřích. Nyní máte možnost se s ní nejen více seznámit, ale užít si i mnoho zábavy.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vzdělávací hry
? Doporučený věk: 6+
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
/* /*