Česko hrou

Kód: KLMB01
949 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
10.10.2022
Možnosti doručení

Didaktická hra Česko hrou

Detailní informace

Detailní popis produktu

ČESKO HROU je didaktická hra, která všem dokáže, že vlastivěda může být zábava. S touto hrou procestujete celou Českou republiku, všechny kraje, 108 českých měst.

Při hře  si hráči spojí mapu ČR a česká města s něčím, co je pro tato města typické.  Nejde pouze o otázky a odpovědi, ale hlavně o hledání a objevování informací o českých městech při aktivní práci s mapou. Na začátku hry si hráč vylosuje 4 města, do kterých se musí dostat. Město musí nejprve najít na mapě a vybrat k němu nejlepší cestu a pak  k tomuto městu dostane kartičku s obrázkem, který napoví, co je pro toto město typické. Od protihráče dostane otázku, týkající se tohoto města nebo jeho okolí. Většinu odpovědí lze odvodit z mapy, logickou úvahou nebo vlastní pozorností. Ve Zlíně se např. dozvíte něco ze života Tomáše Bati, v Přerově se na chvíli ocitnete v pravěku Eduarda Štorcha, v Mariánských lázních si na kolonádě poslechnete Zpívající fontánu, v Žatci navštívíte Chmelařské muzeum... 

ČESKO HROU je zábavná vědomostní hra, která učí hráče bez rozdílu věku. ČESKO HROU tak mohou hrát rodiče s dětmi, nebo parta kamarádů a každého bude hra bavit. Tato moderní hra může přerůst v taktický souboj motivující hráče k pátrání a nacházení správné odpovědi na položenou otázku.

ČESKO HROU je hra, při které si každý hráč skutečně procestuje Českou republiku - alespoň prstem po mapě. 

 

ČESKO HROU může sloužit i jako didaktická pomůcka pro rodiče nebo pro učitele. Dítě si může vylosovat města a hledat je na herní desce a nebo i trénovat slepou mapu, která je na druhé straně hrací desky.

 

Hra je určena pro 2 - 5 hráčů. Hlavní podmínkou pro minimální věk hráčů je pouze to, aby uměli číst.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vzdělávací hry
Doporučený věk: 6+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
/* /*