Česko hrou

Kód: KLMB01
949 Kč
Skladem (>3 ks)
Můžeme doručit do:
13.6.2023
Možnosti doručení

Didaktická hra Česko hrou

Detailní informace

Detailní popis produktu

Česko hrou

Bavila vás na škole vlastivěda? Že ne? Tak my vám zaručujeme, že s vědomostní hrou ČESKO HROU vás bavit bude. A nejen vás, ale také vaše děti. Při hře společně strávíte krásné chvíle, a navíc procestujete celou Českou republiku, všechny kraje, 108 českých měst, a to ani nebudete muset odejít z obývacího pokoje.

Hra, která vás naučí zajímavosti o ČR

Při hře si hráči spojí mapu ČR a česká města s něčím, co je pro tato města typické. Nejde pouze o otázky a odpovědi, ale cílem je hlavně hledání a objevování informací o českých městech při aktivní práci s mapou. 

Na začátku hry si hráč vylosuje 4 města, do kterých se musí dostat. Ale není to tak jednoduché, protože město musí nejprve najít na mapě. Následně k němu musí vybrat nejlepší cestu a poté k městu dostane kartičku s obrázkem, který napoví, co je pro toto město typické. Od protihráče dostane otázku, týkající se tohoto města nebo jeho okolí. Ale nemusíte se bát, jelikož většinu odpovědí lze odvodit z mapy, logickou úvahou nebo vlastní pozorností. 

Hráč si může vylosovat města a hledat je na herní desce a nebo i trénovat slepou mapu, která je na druhé straně hrací desky.

Ve Zlíně se např. dozvíte něco ze života Tomáše Bati, v Přerově se na chvíli ocitnete v pravěku Eduarda Štorcha, v Mariánských lázních si na kolonádě poslechnete Zpívající fontánu, v Žatci navštívíte Chmelařské muzeum...

Česká republika je krásná a nepoznat ji více, by byl za nás hřích. Nyní máte možnost se s ní nejen více seznámit, ale užít si i mnoho zábavy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vzdělávací hry
Doporučený věk: 6+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
/* /*