Cesty za zlatem

Kód: JB1
289 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
19.4.2024
Možnosti doručení

Cesty za zlatem - česká fantasy karetní hra

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Cesty za zlatem

 

Děti se sešly u stolu a rozložily si na něj novou fantasy karetní hru s názvem Cesty za zlatem. Hra byla vytvořena českým autorem Janem Bílým a ilustrace byly připraveny malířem Petrem Bauerem.

Každý hráč si vybral skupinu svých tvorů, jako jsou rytíři, netvoři, kouzelníci, divoši, otroci a zvířata. Připraveni na dobrodružství je vyslal do krajin, aby našly a získaly co nejvíce zlata. Cestou skupiny bojují nejen mezi sebou, ale musí se taky ubránit nepřátelským tvorům v krajinách. Občas se před nimi objeví nejmocnější kouzelník světa nebo rytíři Spravedlivého řádu. 

Cílem hry bylo nasbírat co nejvíce zlata nebo ve finále rozdrtit království soupeřů. Každý hráč se snažil být tím vítězem. Aby toho dosáhli, museli prozkoumat Temný prales i Údolí veleještěrů, které byly v hře obsaženy. 

Hráči se nadšeně ponořili do hry, která měla neuvěřitelné množství variací. Hrdinové se pohybovali po dvou větších kartách krajin, které nahradily klasickou herní desku. To poskytovalo možnost prozkoumávat krajinu a objevovat nová dobrodružství.

Hra Cesty za zlatem nejen poskytovala zábavu, ale také rozvíjela dětské schopnosti. Děti si hrou procvičovaly čtenářskou gramotnost, představivost, logiku a základní matematické úkony, jako je sčítání a odčítání. Navíc si trénovaly svou paměť, aby co nejlépe zapamatovaly průběh hry.

Děti se tak při hraní Cest za zlatem nejenom skvěle bavily, ale také se učily a rozvíjely své dovednosti.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Karetní hry
? Doporučený věk: 12+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
/* /*