Evropa hrou

Kód: KLMB02
849 Kč
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Didaktická hra Evropa hrou

Detailní informace

Detailní popis produktu

EVROPA HROU je moderní, didaktická společenská hra, díky které se každý zábavnou a nenásilnou formou naučí znát mapu Evropy. V průběhu hry poznáte zvyky a obyčeje jednotlivých evropských států, „navštívíte“ typické památky evropských měst, nebo si „prožijete“ Evropu v úkolech! Díky 580 otázkám a úkolům poznáte Evropu i její mapu skutečně důkladně!

EVROPA HROU je desková hra, ve které vítězí nejen vědomosti, ale i strategie, logické uvažovaní, dobrá práce s mapou a při některých úkolech i fyzická zdatnost. Někdy je však potřeba i trocha toho herního štěstí!

Hráči při hře po celou dobu "objevují" mapu Evropy! Každá hra je vždy JEDINEČNÁ! Každý hráč si
na začátku této rodinné hry vylosuje svoji vlastní cestu (4 evropská města, která musí během hry navštívit). Losuje se ze 116 evropských měst, což zaručuje, že každý hráč VŽDY pojede po jiné trase!

Užijte si cestu plnou překvapení. Vy určíte, odkud vyrazíte, ale kam dojedete a která města navštívíte, to už záleží na Vašich znalostech, strategii, logice ... a taky štěstí. EVROPA HROU Vám pomůže! Jako nápověda může sloužit vyplněná mapa na víku krabice.

Poznejte VŠECHNY státy Evropy!

Každý stát má své vlastní zvyky, obyčeje, zajímavé památky a osobnosti, originální tvar území nebo státní vlajku.

 

Při hře EVROPA HROU poznáte, co je pro evropské státy typické!

 

Každý zná italskou pizzu, francouzské víno, nebo Big Ben v Londýně. Co je však typické pro Ukrajinu nebo Kypr? Poznáte vlajku Finska, nebo Švédska? Víte, jaké státy leží u Baltského moře? Při této společenské hře Vám může pomoct samotná mapa, krabice hry EVROPA HROU, nebo karta navštíveného města. Na každé kartě města je zobrazena mapa státu daného města, státní vlajka a typické památky, zvyky, nebo znaky každého státu!!

 

Poznejte Evropu na fotkách!

Neučte se „jen“ vyjmenovat typické památky konkrétního města. Spojte si je s fotkami těchto evropských památek!

Když jste v Římě, musíte navštívit Koloseum, v Chorvatsku zase Plitvická jezera. V Barceloně patří mezi nejnavštěvovanější místa Sagrada Familia, v Berlíně zase Brandenburgská brána.

EVROPA HROU je hra, ve které si spojíte fotky oblíbených památek s jejich názvy!.

 

Hraje celá rodina!

Nastavte si vlastní obtížnost hry!

Jakou otázku ve hře dostanete, to určí vždy Váš protihráč. Rodiče mohou svým dětem při hře EVROPA HROU pomáhat, kamarádi Vám mohou naopak pěkně komplikovat Vaši cestu po Evropě!
Vy jim to však můžete „oplatit“!
Nejde jen o Vaše znalosti, ale i o Váš odhad – jaká otázka je pro Vašeho protihráče těžká, nebo naopak jednoduchá? Co Váš protihráč ví a o čem nemá tušení? Jak můžete „odklonit“ svého protihráče z jeho cesty po Evropě, zabránit mu získat další cenné body a vyhrát?

Vyberte svému protihráči otázku nebo úkol přesně „na míru“!

 

Doporučený věk: od 10let

Počet hráčů: 2-5

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vzdělávací hry
? Doporučený věk: 10+
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
/* /*