Vážení zákazníci, v poslední době dochází k prodloužení dodací doby, zejména u Zásilkovny. Počítejte prosím s vyjímečnou možností opoždění dodání o 1-2 dny. Děkujeme za pochopení.

Hrací centrum cukrárna

Kód: 57149NPINT
2 222 Kč
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení

Hrací centrum cukrárna

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hrací centrum Cukrárna

Toto kvalitní hrací centrum Cukrárna připraví vašim dětem opravdový vodní zážitek. V teplém počasí je totiž potřeba se nejen postupně ochlazovat, ale také dětem najít dostatečnou zábavu. To vše jim přináší dětský bazének s názvem Cukrárna.

Dopřejte dětem osvěžení a zábavu

Hrací centrum obsahuje 2 nafukovací lízátka, kolejnice pro kutálení míčků, 6 míčků, otvor k připojení hadice k ovlažení a klouzačku. To vše dohromady je jistým zdrojem zábavy pro vaše děti a v bazénku se navíc ještě dostatečně osvěží. Ovšem nikdy nezapomínejte na obezřetnost, takže vždy musí být děti pod dohledem dospělé osoby.

Parametry centrum Cukrárna

Hrací centrum Cukrárna má rozměry 2,95 m x 1,91 m x 1,30 m a je vyrobeno z kvalitního vinylu. Objem velkého bazénku je 206 l a objem malého bazénku je 168 l. V případě potřeby je také součástí opravná sada. Maximální váhový limit je 81 kg.

Specifikace:

  • Součástí hracího centra jsou 2 nafukovací lízátka, kolejnice pro kutálení míčků, 6 míčků, otvor k připojení hadice k ovlažení a klouzačka
  • Maximální nosnost je 81 kg
  • Velikost je 2,95 m x 1,91 m x 1,30 m
  • Vhodné pro děti od 3 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
/* /*