Tue4Kids Magic Pen

Kód: TFKMPBLUE
1 477 Kč

Zvolte variantu

True4Kids MagicPen + SmartPark

Detailní informace

MagicPen: modré
Momentálně nedostupné | TFKMPBLUE
1 477 Kč
MagicPen: růžové
Momentálně nedostupné | TFKMPPINK
1 477 Kč
MagicPen: žluté
Momentálně nedostupné | TFKMPYELLOW
1 477 Kč

Detailní popis produktu

Vážení zákazníci, 
vzhledem k tomu, že se v aplikaci SmartPark pro IOS vyskytla chyba, nelze ji momentálně  v AppStore nainstalovat. Je možné, že pokud máte aplikaci již naistalovanou, nebude fungovat. Z tohoto důvodu je prodej pera MagicPen pozastaven. Neradi bychom nabízeli nefunkční zboží.
Na opravě vývojáři usilovně pracují. Termín opravy je však zatím neznámý.
Pokud máte již pero od nás zakoupené a nechcete na opravu čekat, bereme to jako důvod k reklamaci. Pero lze ve dvouleté záruční době poslat zpět a po jeho převzetí Vám budou vráceny peníze.
V Androidu je aplikace funkční.
 
Děkujeme za pochopení.
 

True4Kids MagicPen + SmartPark

True4Kids SmartPark je vynikající aplikace pro tablet určená pro předškolní a základní vzdělávání, díky které se děti naučí nejen číst, psát, kreslit a počítat. K dispozici je totiž velké množství studijních materiálů, výukových programů, vzdělávacích her, audioknih, dětských písniček i interaktivních knih. Aplikace kromě výuky například matematiky, logiky a jazyka pomáhá také s rozvojem výtvarných schopností a dětské kreativity. Díky peru True4Kids MagicPen poskytujícímu okamžitou zpětnou odezvu v podobě vibrací je navíc proces učení efektivní a zábavný, a tak jde o produkt, který na trhu nemá konkurenci

 

 

Dotykové pero MagicPen

 

True4Kids MagicPen je pero pro tablet určené k ovládání aplikace SmartPartk. K dispozici je ve žlutém, růžovém a modrém provedení. Pero je vyrobeno z příjemného plastu, je dostatečně velké a přesto lehké. Díky svým rozměrům dětem výborně padne do ruky.

pero

 

 • Promyšlené uspořádání prvků a kvalitní provedení dělá z pera víc než jen stylus. Je to na míru vytvořený všestranný ovladač, podporující proces učení.
 • Perem lze psát i kreslit, navíc může sloužit jako dálkové ovládání aplikace. Má také kouzelný ciferník a tlačítko pro volbu funkcí.
 • Pero lze s tabletem jednoduše propojit pomocí zvukových vln – žádné nastavování ani párování.

Aplikace SmartPark

True4kids SmartPark, aplikace spolupracující s perem True4kids MagicPen, promění váš tablet na zařízení pro předškolní a základní vzdělávání! True4Kids SmartPark je určena našim nejmenším ve věku 3 až 12 let a nabízí aplikace a knihy, které se soustředí na výuku čtení, psaní a kreslení, jakož i na poskytování zábavy a další projekty založené na aktivní účasti. Aplikace obsahuje 90+ dvojjazyčných výukových knih, 6 učebnic psaní a 28 písniček a říkanek a několik her.

 • Aplikace je ZDARMA ke stažení a vyzkoušení s omezeným obsahem. Můžete si tak sami ověřit jejich kvalitu v praxi.

 • Po zakoupení pera MagicPen a aktivaci aplikace si můžete všechny naše vysoce kvalitní učebnice pro předškolní a základní vzdělávání a interaktivní knihy s příběhy stáhnout bez omezení. Vše za jednu cenu v jediné aplikaci.

 • Všechny vzdělávací materiály jsou rozděleny do úrovní, abyste je mohli používat na základě věku vašich dětí a nebo jejich úrovně vývoje.

tablet

 

Rozvoj dětské kreativity i výuka angličtiny

Hlavní část aplikace True4Kids Smart Park tvoří Studijní koutek, ve kterém se děti naučí jednoduchá slovíčka a získají základní znalosti v řadě oblastí. Dále aplikace obsahuje encyklopedii zvířat s obrázky a zajímavostmi, 30 psaných i čtených pohádek, české říkanky a písničky k poslechu a další materiály, které dětem pomohou poznávat svět. Současně přináší různé možnosti kreslení – obtahování, dokreslování a vybarvování. Veškerý obsah aplikace je navíc k dispozici jak v češtině, tak v angličtině, takže se děti už odmala mohou učit anglicky.

 

 

 

Čtení (60+ knih)

Knihovna obsahuje spoustu klasických pohádek, originálních knih s příběhy a knih o zvířatech a to vše jak českém, tak v anglickém jazyce. Českou verzi předčítá herec a moderátor Karel Zima. Některé knihy jsou navíc interaktivní a během jejich čtení děti řeší jednoduché rébusy, kterými si přitom trénují mozek.

 

knihovna

 

Vzdělávání (17 učebnic)

Sada výukových materiálů vytvořených profesionály v oboru vzdělává děti v oblasti matematiky a logiky, společenského chování, vědy, rozvoje jazykových dovedností, umění a kultury. Díky odstupňování náročnosti jsou učebnice vhodné již od předškolního věku až po základní vzdělávání.

 

ucebnice

 

 

Psaní (6 učebnic)

Výuka psaní umožňuje dětem naučit se psát písmena, čísla a jednoduchá slova již v předškolním věku. Aplikace je vede a ukazuje jim jednotlivé tahy. Pero při přetažení zavibruje a dítě tak rychle pochopí kde udělalo chybu.

psani

 

Poslech (28 nahrávek)

Poslechové centrum obsahuje řadu známých českých říkanek a tradičních dětských písniček, které nazpívala zpěvačka Jana Rychterová. Děti si tak mohou odpočinout i zaskotačit u své oblíbené hudby.

poslech

 

 

Kreslení

V Kreslení mohou děti vytvářet vlastní díla, vybarvovat omalovánky nebo se učit obrázky obtahováním. Úžasný software na kreslení umožňuje dětem svobodně vyjádřit svou kreativitu, zatímco si budou procvičovat dovednosti jemné motoriky. Děti si mohou své výtvory uložit, aby je mohly ukázat rodičům. Všechny jejich práce lze nahrát do cloudu k trvalému zachování.

kresleni

Angličtina (13 učebnic + 60 knih)

Veškeré materiály k výuce angličtiny byly odborně vytvořeny zkušeným týmem učitelů a odborníků na vzdělávání. Všechny hlasové nahrávky namluvili rodilí mluvčí anglického jazyka. Naše knihy jsou plné interaktivních prvků, aby bylo učení angličtiny pro děti zábavné a snadné. Kromě učebnic je možné číst i všechny knížky z knihovny v angličtině.

anglictina

Hry

Aby se mohly děti občas odreagovat, nabízí True4Kids SmartPark i několik jednoduchých a zábavných her. Během jejich hraní ovšem musí děti přemýšlet a tak si nevědomky stále procvičují mozek a získávají nové znalosti.

hry

Rodičovská kontrola

Díky propracovanému systému rodičovské kontroly lze snadno řídit jakým způsobem a jak dlouho mohou děti aplikaci používat. Přístup do centra rodičovské kontroly je chráněn dvouciferným matematickým příkladem, aby se do nastavení dostal pouze rodič. Kromě doby používání aplikace lze dětem sestavit i denní rozvrh z jednotlivých výukových materiálů a kontrolovat jeho plnění.

kontrola

logo

 

To vše v jediné aplikaci bez nutnosti cokoliv dokupovat.

 

 

Technická specifikace

 • Velikost pera: 147 mm x 35 mm
 • Hmotnost: 44 g
 • Barva: růžová, žlutá, modrá

Klíčové vlastnosti

 • Výuka čtení, psaní, kreslení a angličtiny
 • Multimediální knihovna obsahující přes 60 naučných knih a pohádek a 30 výukových knih, písničky, říkanky a hry
 • Vše za jednu cenu v jediné aplikaci propojené s na míru navrženým ovládacím perem

Obsah balení

 • 1x pero MagicPen
 • 1x štítek s kódem pro aktivaci aplikace

Kompatibilita

 • Minimální požadavky: iOS 6.0 / Android 4.0, 1GB RAM

 

Důležité upozornění pro možnost vrácení zboží do 14 dnů:

Pro možnost vrácení plné částky do 14 dnů od nákupu nesmí být aplikace aktivována. Než aplikaci aktivujete, vyzkoušejte prosím její zkušební verzi zdarma


 
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
E Avatar autora | 28.2.2017
+ skvělá hračka a pomůcka k učení se nových věcí

Pero je lehké, dobře se synovi drží v ruce a nadchlo ho to. Popravdě jsem rád, že ho baví i něco jiného než hry, které mu nic nepřináší.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
/* /*