Evropa hrou dějiny

Kód: KLMB03
299 Kč
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Rozšíření hry Evropa hrou - Evropa hrou Dějiny

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hru nelze hrát samostatně. Dějiny jsou rozšířením didaktické hry Evropa hrou

 

Hra „Evropa hrou Dějiny“ je velmi zajímavá hra pro celou rodinu. Svou obtížností bude jistě výzvou pro dospělé hráče, ale nenechte se tím prosím odradit. Úkolem hry není testovat vaše znalosti, ani znalosti vašich dětí. Jejím hlavním cílem je přinášet nové poznatky všem a bude jistě zajímavé, když si bude celá rodina s hrou Evropa hrou Dějiny nenásilnou formou rozšiřovat své vědomosti.

 

Evropa hrou Dějiny obsahuje 116 karet měst, které stačí vyměnit za karty v základní hře Evropa hrou. Při hře Evropa hrou Dějiny poznáte historii každého evropského státu a zjistíte, jak moc jsou všechny státy propojené.

Karty měst Dějiny jsou oproti základní verzi větší. Je to kvůli otázkám – nejde jen o to ptát se pouze „slepě“ ptát na letopočty, nebo události. Otázky jsou vždy připraveny tak, aby byly jasné jednotlivé souvislosti.

Jednotlivé karty je dále možné využít v podobě OSOBNOSTÍ umístěných na předních stranách karet měst. Na každé kartě najdete unikátní osobnost, která nějakým způsobem ovlivnila historii daného státu, Evropy, či celého světa. Součástí balení je i soubor 40 otázek, které souvisejí s osobnostmi na kartách měst. Stačí si jednoduše vybrat otázku a poté „pátrat“ po její odpovědi v popiscích, které najdete u každé osobnosti. Práce s kartami vás naučí orientovat se v textu, vyhledat správnou odpověď a nacházet časové či logické souvislosti.

 

Doporučený věk: od 12 let

Počet hráčů: 2-5

Doplňkové parametry

Kategorie: Vzdělávací hry
? Doporučený věk: 12+
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
/* /*