Vážení zákazníci, v poslední době dochází k prodloužení dodací doby, zejména u Zásilkovny. Počítejte prosím s vyjímečnou možností opoždění dodání o 1-2 dny. Děkujeme za pochopení.

Hrací centrum džungle

Kód: 57161INT
2 393 Kč
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení

Hrací centrum Jungle Adventure

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Hrací centrum Džungle

Toto hrací centrum je doslova ráj pro děti, které hledají osvěžení v teplém letním počasí. Mohou si v něm užívat vodní dobrodružství, klouzat se na skluzavce a zabavit se i s hračkami, které jsou součástí setu Džungle.

Vodní zábava pro děti

Centrum Džungle obsahuje dokonce dva bazénky v jednom. Vzniká tak dost prostoru pro zabavení i více dětí. Součástí je také vodní skluzavka, nafukovací palma, plameňák, opice, kroužky na hraní a 5 balónků. To vše dohromady připraví dětem skvělý zážitek a o zábavu mají na dlouhou dobu postaráno. Ale pozor, vždy je nezbytně nutné, aby byl bazén s dětmi pod dohledem někoho z dospělých.

Parametry centrum Džungle

Přibližná velikost hracího centra je 244 × 198 × 71 cm. Přičemž vodní kapacita do výšky stěny malého bazénku je (11 cm) – 57 l a vodní kapacita do výšky stěny většího bazénku je (20 cm) – 493 l. K bazénu je možné zapojit zahradní hadici a pokud by došlo k nějaké menší nehodě, je součástí balení také opravná záplata. Bazén je z kvalitního vinylu a pro snadné vypouštění má vypouštěcí ventil.

Specifikace:

  • Součástí balení je vodní skluzavka, plameňák, opice, kroužky na hraní a 5 balónků
  • Maximální nosnost je 81 kg
  • Přibližná velikost 244 × 198 × 71 cm
  • Vhodné pro děti od 3 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
/* /*