Vážení zákazníci, v poslední době dochází k prodloužení dodací doby, zejména u Zásilkovny. Počítejte prosím s vyjímečnou možností opoždění dodání o 1-2 dny. Děkujeme za pochopení.

Vodní hrací centrum zahrádka

Kód: 57154NPINT
2 222 Kč
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení

Nafukovací vodní hrací centrum zahrádka

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vodní hrací centrum Zahrádka

Zahrádka je další z vodních hracích center, které jsou připraveny vaše děti ochladit a zabavit během teplého počasí. Užijí si v ní spoustu zábavy, smíchu a skvělého vodního dobrodružství.

Centrum zábavy, hry a osvěžení

Ve vodním centru Zahrádka se nachází dva bazénky, skluzavka a sprcha. Navíc když připojíte hadici s vodou, tak bude duhový oblouk sloužit jako báječný rozprašovač. Součástí jsou také 2 nafukovací houby, 4 motýlci a 3 míčky. Samozřejmě vždy ale dbejte na absolutní bezpečnost vašich dětí, takže je nikdy v bazénku nenechávejte bez dohledu dospělé osoby.

Parametry centrum Zahrádka

Vodní hrací centrum Zahrádka má velikost 2,90 m x 1,80 m x 1,04 m. Kapacita vody je 450 litrů, výška stěny je 13 cm a samotný bazének je vybaven vypouštěcí zátkou. Součástí je i jedna nafukovací podložka navíc a pokud budete potřebovat, najdete v balení i opravnou sadu. Maximální uvedená nosnost je 54 kilogramů.

Specifikace:

  • Velikost hracího centra je 2,90 m x 1,80 m x 1,04 m
  • Výrobek obsahuje skluzavku a další herní prvky- 2 nafukovací houbičky, 4 motýlky a 3 míče
  • Maximální nosnost je 54 kg
  • Vhodné pro děti od 2 let pod dohledem dospělé osoby

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
/* /*