Vážení zákazníci, v poslední době dochází k prodloužení dodací doby, zejména u Zásilkovny. Počítejte prosím s vyjímečnou možností opoždění dodání o 1-2 dny. Děkujeme za pochopení.

Voltík 3

Kód: 0078SVB
1 899 Kč
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Elektronická stavebnice Voltík 3

Detailní informace

Detailní popis produktu

Voltík 3

Elektronická stavebnice Voltík III. je přesně to, čemu se říká hračka pro mladé koumáky. Děti tak mohou zkoušet nejrůznější kombinace, funkce a naplno zabavit své myšlenky a naučit se další vědomosti světa techniky a elektroniky.

Co všechno Voltík III. dětem nabízí

Tato špičková stavebnice obsahuje logické integrované obvody, čítač, paměť SRAM a vše potřebné k sestavení 50 digitálních modelů bez pájení. Děti si tak mohou vyzkoušet funkce logických členů (AND, OR, INVERT) a jejich kombinace, sestavit kódový zámek, různé bzučáky a blikače, zpožďovací obvod do 100s, "schodišťový spínač", čítač a mnoho dalšího. Voltík III. jim také umožňuje osvojit si základy dvojkové soustavy, vyzkoušet speciální digitální houkačku, naprogramovat světelného hada nebo světelný nápis, měřič reakčního času, hrací skříňku či světelný budík. Navíc si také mohou sestavit univerzální losovací zařízení.

Logická a bezpečná stavebnice

Stavebnice Voltík III. je určena dětem od 12 let. Jedná se o jedinečnou pomůcku, se kterou děti mohou procvičovat logické myšlení a dozvědět se nové a důležité informace. A pokud si náhodou nebudou vědět rady, je k dispozici i podrobná příručka. Stavebnice je navíc bezpečná, protože splňuje všechny normy o bezpečnosti hraček.

Specifikace:

  • Stavebnice obsahuje vše potřebné k sestavení 50 digitálních modelů bez pájení
  • Logické integrované obvody
  • Splňuje normy o bezpečnosti hraček
  • Vhodná pro děti od 12 let

Rozměry balení: 40 x 24,5 x 4,5 cm
Potřebné baterie: 4 x AA (tužkové) - nejsou součástí balení

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektronické stavebnice
Doporučený věk: 12+
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
/* /*