Dřevěná vkládačka Moje první lesní zvířátka

Kód: 00512020TED
133 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
20.6.2024
Možnosti doručení

Dřevěná vkládačka Moje první lesní zvířátka

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěná vkládačka Moje první lesní zvířátka

 

Dřevěná vkládačka pro nejmenší Moje první lesní zvířátka je hračka určená pro děti od 12 měsíců. Tato hračka je vyrobena z kvalitního dřeva a obsahuje 6 dílků s úchyty, které musí děti správně umístit do dřevěné desky s otvory. Každý dílek skládačky má různý tvar a je na něm vyobrazeno nějaké lesní zvířátko a nebo třeba i krmelec. Dílky přesně zapadají do otvorů v desce, na které se skládá výsledný obrázek. Když děti správně umístí dílky, vytvoří se obrázek lesa se zvířátky.

Dřevěná vkládačka Moje první lesní zvířátka je zábavná a edukativní hračka, která pomáhá dětem rozvíjet jejich schopnost rozpoznávat tvary a barvy, trénovat svou paměť a logické myšlení. Hračka také podporuje kreativitu dětí, protože mohou vytvářet výslednou scénu a příběhy s lesními zvířátky.

Tato hračka je také bezpečná pro děti, takže rodiče nemusí mít obavy o bezpečnost svého dítěte při hraní. Dřevo je pevné a odolné a hračka neobsahuje žádné ostré hrany, které by mohly dítěti ublížit.

Dřevěná vkládačka Moje první lesní zvířátka je skvělou volbou pro děti od 1 roku. Pomáhá rozvíjet jejich dovednosti a zábava při hraní je zaručena. Tato hračka je také skvělým dárkem pro vaše dítě či dítě vašich blízkých.

 

Specifikace vkládačky:

Doporučený věk: od 12 měsíců
Počet vkládaných dílků: 6
Rozměry desky: 22,5 x 22,5 x 2,5 cm

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné hračky
? Doporučený věk: 1+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
/* /*